AKCESORIA GAMINGOWE Y

Nawet najmocniejszy komputer stacjonarny czy laptop nie da przyjemności z gry bez odpowiednich akcesoriów. Akcesoria gamingowe Lenovo podnoszą nie tylko komfort i przyjemność z grania, ale także skuteczność w działaniu. Wyposażony w najwyższej jakości mysz, klawiaturę, słuchawki czy monitor będziesz miał dużo większe szanse na zwycięstwo.

Y GAMING PRECISION MOUSE

Wynieś swoja grę na wyższy poziom z myszą Lenovo Y Precision Gaming Mouse. Ultraczule przełączniki oraz precyzyjny czujnik daje pewność, ze nigdy już nic Ci nie umknie. Lenovo Y Gaming Precision Mouse został wyposażony w najbardziej zaawansowany czujnik laserowy. Jego precyzja pozwala na idealne wręcz celowanie – zapewnia niemalże stuprocentowa pewność trafień. Mysz posiada 9 programowalnych przycisków, precyzyjne kółko przewijania oraz laser działający na rożnych powierzchniach, rejestrując nawet najmniejsze poruszenia reka.

MONITORY GAMINGOWE

Wkrocz do akcji, oglądając obraz w niezwykle realistycznej perspektywie. Monitory gamingowe Lenovo wyświetlają panoramiczny obraz o przekątnej 27” i wysokim kontraście na unikatowym panelu o największej na rynku krzywiźnie 1800R, przystosowanym specjalnie do gier. Technologia NVIDIA® G-SYNC™ synchronizuje częstotliwość odświeżania z procesorem GPU, aby wyeliminować rozchodzenie się obrazu oraz zminimalizować jego zacinanie oraz efekt opóźnienia. Z tymi monitorami osiągniesz nowe poziomy w grach.

Y ACTIVE GAMING BACKPACK

Plecak Lenovo Y Active Gaming to wykonany z najwyższej jakości materiałów produkt przeznaczony nie tylko do przenoszenia laptopów o przekątnej do 17.3 cala, ale również niezbędnych dla każdego gracza akcesoriów. Gwarantuje on najlepsza ochronę zachowując przy tym niewielka wagę dla komfortu użytkownika. Dzięki dodatkowym kieszeniom, a także klamrom zabezpieczającym, plecak ten idealnie sprawdzi się do codziennego użytku.

Y GAMING MECHANICAL SWITCH KEYBOARD

Y Gaming Mechanical Switch Keyboard prezentuje się naprawdę doskonale, swoim wyglądem powodując, ze użytkownik staje sie profesjonalista. Bądź przygotowany na każdą potyczkę – mechaniczna klawiatura Lenovo Y Gaming Mechanical Switch Kyboard na pewno Ci w tym pomoże. 6 programowalnych przycisków pozwoli na przypisywanie makr, dzięki którym będziesz mógł dostosować własne ustawienia. Funkcje Anti Ghosting zapobiega blokadzie przy jednoczesnym nacisnieciu kilku klawiszy.

Y GAMING SOUND HEADSET

Doświadcz wciągającej rozgrywki w grach z zestawem słuchawkowym Lenovo Y Gaming Sound Headset. Usłysz dźwięk przestrzenny w technologii 7.1 virtual surround sound oraz poczuj czystość wysokich tonów połączonych z potężnym basem dzięki przetwornikom o średnicy 40mm. Odłączany mikrofon z funkcja redukcji szumów oraz panel kontrolny pozwalający na kontrole głośności to cechy gwarantujące wygodę i jakość komunikacji głosowej.