Byliśmy na WGW 2017

19 października 2017

W dniach 13 -15 października 2017 roku w hali EXPO XXI odbyła się trzecia edycja Warsaw Games Week, gdzie spotkaliśmy się z sympatykami marki Lenovo Legion, gier komputerowych oraz szeroko pojętej rozrywki 😉

Dla chętnych gamingowych wrażeń fanów Lenovo Legion przygotowaliśmy specjalne stanowisko z mnóstwem atrakcji, między innymi: quizy o grach, gamingowy wisielec, rozbrajanie skrzynek CS:GO, pojedynki w F1 2017 oraz FIFA 18, specjalną strefę Star Wars Jedi Challenges, mecze CS:GO i LOLa, Q&A z zespołem The Legion oraz strefę Free To Play, na której przybyli gracze z zapałem testowali wszystkie najnowsze gamingowe sprzęty z szyldem Legionu na topowych tytułach gier.

Zabawę w naszej strefie poprowadzili świetni konferansjerzy – Szymon Alaba i Łukasz Górski, którzy są dobrze znani fanom marki. W prowadzeniu konkursów i aktywności pomogli znani i lubiani gracze z Youtube, czyli: Dev, N3xjxiom, Kubson i Alien. Fani korzystali z szansy na zbicie piątki, zebrania autografu i wspólnego zdjęcia. Udało się też wspólnie z fanami rozegrać kilka partyjek F1 oraz FIFY.

3 dni wspólnej zabawy minęły nam szybko. Dziękujemy wszystkim fanom, którzy współtworzyli tą wspaniałą atmosferę. Już nie możemy doczekać się kolejnych eventów z Wami! Mamy nadzieję, że widzimy się za rok!

Zespół Lenovo Legion