GAMINGOWE AKCESORIA
w prezencie

Kup dowolny laptop lub komputer stacjonarny
Lenovo Legion objęty promocją.

Zarejestruj zakup
logo Windows 100

Nowe oblicze gry.

Jak skorzystać z promocji?

Na adres podany w formularzu otrzymasz w prezencie mysz Legion RGB M200 Gaming Mouse oraz plecak Lenovo Y Gaming Armored Backpack.
Na adres podany w formularzu otrzymasz w prezencie mysz Legion RGB M200 Gaming Mouse oraz plecak Lenovo Y Gaming Armored Backpack.

Kup teraz

W prezencie otrzymujesz:

Mysz Legion RGB M200 Gaming Mouse

Mysz Legion RGB M200
Gaming Mouse

Ma wszystko, czego potrzebujesz na samym początku wirtualnej przygody. Posiada 5 przycisków, czuły sensor oraz podświetlenie RGB. Jest intuicyjna w obsłudze, bez konfiguracji dodatkowego skomplikowanego oprogramowania.

Lenovo Y Gaming Armored

Plecak Y Gaming
Armored Backpack

Przeznaczony jest nie tylko do przenoszenia laptopów o przekątnej do 17,3 cala, ale również niezbędnych dla każdego gracza akcesoriów. Gwarantuje najlepszą ochronę zachowując przy tym niewielką wagę dla komfortu użytkownika.

Produkty objęte promocją

Laptopy

Komputery stacjonarne

Komputery typu Cube

Formularz zgłoszeniowy

Przypominamy, iż zgodnie z par. 3 ust. 1 pkt 1.1 Regulaminu Promocji, uczestnikiem Promocji
może być wyłącznie osoba fizyczna, która dokonała zakupu niezwiązanego bezpośrednio
z jej działalnością gospodarczą lub zawodową od przedsiębiorcy.

Dane uczestnika

Dane zakupu

Wybierz z listy partnerów
?
Numer seryjny
?
EAN
Dołącz kolorowy skan lub
zdjęcie dowodu zakupu
Dołącz kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego
numeru seryjnego i kodu kreskowego

Administratorem Twoich danych osobowych jest Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji i prowadzenia akcji promocyjnej oraz przyznania prezentów, w celach podatkowych i rachunkowych, rozpatrzenia reklamacji i dochodzenie roszczeń. W związku z przetwarzaniem Twoich danych przysługują Ci określone prawa: prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przeniesienia podanych danych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i prawach znajdziesz w Polityce Prywatności. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę.

Klikając w przycisk „Prześlij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Twoich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celu organizacji i prowadzenia akcji promocyjnej oraz przyznania prezentów.