Lenovo Legion i Komputronik wyłonili finałową piątkę graczy w konkursie 30 days to pro!

18 lipca 2017

21 czerwca rozpoczęła się akcja dla prawdziwych graczy ,,30 days to pro” zorganizowana przez firmę Komputronik przy współpracy z marką Lenovo Legion, Microsoft oraz Intel. Miesiąc rozgrywek i zaciętych eliminacji w CS:GO doprowadziły nas do ostatniego etapu, w którym piątka mistrzowskich graczy została wyłoniona i wprowadziła się do poznańskiego Gaming House’u. Swoim zaangażowaniem, zręcznością i znajomością mapy zyskali uznanie trenerów, a ich wyniki były po prostu imponujące. Teraz najlepsi z najlepszych tworzą Legion, który zrobi wszystko, aby w ostatecznym starciu sięgnąć po zwycięstwo. Poznaj zawodników i dowiedz się, jak wygląda ich gamingowe centrum dowodzenia.

Nieustraszony Legion

Zaangażowani, ultraszybcy, skuteczni, królowie zręczności. Tak można określić graczy, którzy zostali wyłonieni spośród tysięcy zgłoszeń. W skład Legionu wchodzą: Damian „Xo” Gołembiewski, Kamil „SHAIBUZ” Kuryś, Rafał „Creativ.” Krupka, Adrian „Henry” Ryba oraz Jakub „JacKobi” Dymowicz. Spośród nich pierwsze miejsce w rankingu zdobył Rafał „Creativ.” Krupka, z czasem 3.19 sek.! Niebywałe, prawda?

Od teraz, w gaming hous’ie, nad ich formą i rozwojem będzie czuwać trener – Kamil „HopE” Tarka.  Jeden z najlepszych specjalistów w branży, który uświadomił tysiącom ludzi, że gaming to nie tylko rozrywka, ale bezpieczny i niesamowicie satysfakcjonujący sposób na życie. Pod jego opiekuńczymi skrzydłami, drużyna podszkoli taktykę i pracę zespołową, aby w przyszłości dojść na sam szczyt.

Sen każdego gracza

Poznański gaming house to miejsce, w którym spełniają się marzenia. Cały obiekt składa się z sypialni, nowoczesnej łazienki, solidnej kuchni oraz dużego pomieszczenia przeznaczonego do gry. Co w nim znajdziemy? Kompletne stanowiska gamingowe wyposażone m.in.: w profesjonalne fotele oraz najwyższej klasy komputery Lenovo Legion IdeaCentre Y710 Cube z  procesorem Intel Core i7 i kartą graficzną GeForce GTX 1070.

Co więcej, na miejscach dla graczy znajdziemy zakrzywione monitory Lenovo Y27 z szerokimi kątami  widzenia oraz akcesoria niezbędne do wirtualnych rozgrywek.

Legioniści zdążyli już wypróbować sprzęt na wybranych przez siebie miejscach. Od teraz wszyscy będą grać w takich samych warunkach. To pozwoli na zbudowanie teamu z prawdziwego zdarzenia. A wy, dzięki relacji online, będziecie mogli, być tego świadkami!

 

W przerwie CS:GO

W trosce o komfort graczy gamingowa strefa posiada tzw. chill room. W tym przypadku nie jest to pokój, a wyznaczona przestrzeń, przeznaczona wyłącznie do relaksu. To tutaj gamerzy będą mogli zagrać na konsoli, poleżeć na wygodnych pufach, czy wybrać inną niż CS:GO grę i odpalić ją na laptopach Lenovo Legion Y520.

 

Nie tylko e-wyzwania

Wybrana piątka w przerwach pomiędzy e-treningami, będzie poznawać tajniki zdrowego żywienia oraz popracuje nad swoją realną formą podczas sportowych wyzwań, w niestandardowym stylu. Czeka ich również szereg prelekcji o budowaniu gamingowego wizerunku, a także wizyta Boxdela. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Kilka niespodzianek zostawiamy na później. Oczekujcie ich z niecierpliwością.

Dokładny regulamin akcji i więcej informacji znajduje się na stronie: http://30daystopro.pl/

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz odwiedzenia na kanale YouTube.