LEVEL: BATTLEGROUND

17 sierpnia 2017

Letni okres sprzyja spędzaniu czasu poza domem, ale levele i rangi same się nie wbiją. Dlatego właśnie zachęcamy graczy do wzięcia udziału w outdoorowym turnieju gamingowym połączonym z realną rozgrywką.

Playerunknown’s Battlegrounds jest obecnie jednym z najbardziej popularnych tytułów. Rozgrywka polega na przetrwaniu na mapie, aż zostanie się ostatnim graczem przy życiu. Zawodnicy muszą samodzielnie znajdować broń i wyposażenie, które pomoże im przetrwać i pokonać innych uczestników. W naszym turnieju 4 teamy rozegrają sesję, która będzie przepustką do kolejnego etapu.

Następnym etapem będzie rzeczywista gra w paintball na zasadach PUBG. Lokacja na obiekcie będzie zależna od zajętego miejsca w turnieju. Lepsze lokacje są lepiej wyposażone, ponieważ tak jak w grze –  tak i w tej rozgrywce uczestnicy sami znajdują wszystkie elementy.
Wygra ten, kto najdłużej przetrwa na planszy!

Event odbędzie się 10 września w Ośrodku Rekreacyjnym Strzelnica w Kochcicach.

Szczegóły akcji oraz informacje o eliminacjach uczestników do jednej z 4 drużyn Yotuberów znajdziecie na Fanpage www.facebook.com/xkompl/ oraz www.facebook.com/LenovoLegionPolska/.

Link do wydarzenia > www.facebook.com/events/1546648178688996/