Rekordziści Steama

13 sierpnia 2017

Znajdujemy się gronie osób, które lubią grać. Czas wakacji daje dodatkowo dużo wolnego czasu, który można poświęcić na miłe spędzanie czasu przy komputerze. Jednak są osoby na tym świecie, które swoją pasję do gier biorą chyba zbyt poważnie. Takie wybitne jednostki można znaleźć m.in. dzięki  dedykowanym narzędziom Steama, które pokazują, ile jakie konto ma zarejestrowanych gier, jaki ma poziom czy ile czasu spędził na graniu. Oczywiście tak jak doping w klasycznym sporcie – tak i tutaj wyniki niektórych graczy są raczej sztucznie napompowane.

Na pierwszy ogień gracz z największą ilością gier na Steamie – Kongzoola. Ten ewidentny PC Master Race zgromadził na swoim koncie przez 11 lat prawie 17 tysięcy tytułów gier. Chyba nie przywiązuje się zbytnio do żadnej z nich, gdyż średnio pozycję ogrywa przez 14 godzin, a w 97% gier nawet nie zagrał. Największe wrażenie robi jednak aktualna wartość konta, która wynosi prawie 150 tysięcy dolarów.

Źródło: www.steamdb.info

Po co komu gry skoro prawie, w ogóle ich nie ogrywa? Też nie wiemy. Akurat następny przypadek pokazuje jednak, że chcieć to móc! 5 lat to 43 829 godziny. Gracz Tuong w 5 lat przegrał 957 198 godzin! Jak to możliwe? W internecie znajdują się programy – tak zwane idlery. Umożliwiają one uruchomienie kilku gier jednocześnie, dzięki czemu z gier wypadają karty, które później można odsprzedać. Więc ten wynik jest prawie na pewno napompowany sztucznie.

Źródło:  www.steamladder.com

Za grami oraz godzinami w grach w górę idzie level Steama. Myślicie, że 100 level Steam to dużo? Poznajcie gracz St4ck – jest on rekordzistą z 2 095 levelem! Warto nadmienić, że jest jedynym użytkownikiem Steama, który jest na poziomie powyżej 2 tysięcy.

Źródło:  www.steamladder.com

Karty Steam można sprzedać na rynku, ale można je również poprzez zebranie kilku odpowiednich z danej gry wymienić na odznakę. Lider w liczbie posiadanych odznak pochodzi z Rosji, a jego nick to 4yBaK*. Okrągła liczba 7 777 robi wrażeni!

Źródło:  www.steamladder.com

Czy wakacje to czas odpoczynku czy jednak wbijacie kolejne godziny na Steamie? Pamiętajcie, każdy rekord jest do pobicia! 😉

Admin Lenovo Legion