Czy The Legion zrealizuje plan bycia topową drużyną na polskiej scenie CS:GO?

2 sierpnia 2017

Odpowiedź na to pytanie zbliża się bardzo szybko, ale przed finalnym pokazem siły, 2 sierpnia ekipę trenera Kamila „Hope” Tarki odwiedzi grupa dziennikarzy, która na pewno dowie się na jakim etapie przygotowań jest piątka z Legionu Lenovo.

Spotkanie zacznie się oprowadzeniem gości po gameing house, bo przecież nie często bywa się w tak dobrze przystosowanym dla graczy miejscu. I w tym momencie głos zabierze Kamil „Hope” Tarka, który w pierwszym bloku tematycznym opowie o trenowaniu drużyn sportów elektronicznych. Tematy jakie się pojawią:
1. Amatorskie uprawianie e-sportu jako wstęp do profesjonalizmu.
2. Metodyka treningu e-sportowego
3. 30 Days To Pro w przekroju. Szanse i wyzwania akcji.
4. Podsumowanie postępów zespołu.

W drugim bloku tematycznym Fizjoterapeuta Radosław Jarząb opowie dlaczego i po co się tu znalazł, czy w ogóle jest potrzebny zawodnikom esportowym. Na żywo, na graczach The Legion zademonstruje jak powinna wyglądać ergonomia stanowiska pracy gracza oraz sposoby walki z niewłaściwą postawą przy biurku. Następnie głos zabierze psycholog sportu Jakub Załuski, przedstawi swoją rolę w projekcie, porówna sporty elektroniczne z klastycznymi, opowie o swoich doświadczeniach z psychologią w esporcie oraz kontaktach z esportowcami.

Całość spotkania ubarwią zawodnicy The Legion, którzy na pewno nie pozwolą sobie na dłuższy odpoczynek w tym dniu i będą ciężko trenować w trakcie spotkania.

Całe spotkanie będzie można śledzić Live dzięki transmisji na naszym facebooku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do godziny 18:00.