TOP 10 Gier na świąteczny prezent

14 grudnia 2017

Święta Bożego Narodzenia już lada dzień – to ostatnia chwila, by zacząć myśleć o prezentach dla najbliższych (ewentualnie dla siebie samych), które wrzucimy pod choinkę. Przyjrzyjmy się więc tytułom, które według naszego admina warto sprezentować graczom. Na poniższej liście nie uwzględniliśmy starszych tytułów. Skupiliśmy się natomiast na najnowszych premierach, w dodatku starając się uwzględnić różne gusta graczy. Miłego obdarowywania!

  1. Project CARS 2 - propozycja gry wyścigowej dla graczy stawiających wysoko realizm związany z prowadzeniem aut i ich zachowaniem na trasie. To produkcja świetnie sprawdzająca się z kierownicami, chociaż komfortowo grać można także przy użyciu pada.

  2. FIFA 18 – najnowsza odsłona serii to rozwinięcie tego, co EA Sports zaprezentowało nam przed rokiem. Wśród trybów gry wyróżniają się fabularna "Droga do sławy", w której ponownie spotykamy się z Aleksem Hunterem oraz obecnie najważniejszy element każdej FIFY – Ultimate Team.

  3. Assassin’s Creed Origins - najlepsza część AC od dawna. Egipt nie tylko zachwyca rozmachem, ale przede wszystkim tym, że przy całym swoim ogromie zróżnicowany świat gry nadal tętni życiem.

  4. Wolfenstein II: The New Colossus - jeden z najlepszych FPS-ów ostatnich lat! Druga część przenosi do okupowanych przez nazistowskie Niemcy Stanów Zjednoczonych, gdzie nasz BJ Blazkowicz dołącza do ruchu oporu i walczymy z hitlerowcami. Uwaga, gra bardzo brutalna!

  5. The Evil Within 2 to najnowsze dziecko Shinji Mikami, ojca takich horrorów jak Resident Evil. W drugiej części kontynuujemy przygodę z detektywem Sebastianem Castellanosem, który po śmierci swojej córki popada w depresję i alkoholizm. Raczej dla starszych graczy 😉

  6. Call of Duty: WW2 - legendarna seria wraca do korzeni. Kampania fabularna nie jest niestety najdłuższa, ale gwarantuje 6-8 godzin intensywnej przygody. Gra oferuje znacznie więcej, gdy jesteśmy zainteresowani walką sieciową. Mnogość trybów, a także świetnie zaprojektowane mapy stanowią o sile tego tytułu.

  7. Destiny 2 - druga część popularnej gry nastawionej głównie na sieciową zabawę. Tytuł oferuje jednak wciąż bardzo ciekawą fabułę pełną zwrotów akcji i dobrego humoru. Fani science-fiction powinni poczuć się z tą grą jak w domu.

  8. Prey - ta bardzo nietypowa produkcja powinna spodobać się doświadczonym graczom . Tytuł nawiązuje bowiem do największych klasyków gatunku, takich jak seria Half-Life, System Shock oraz Quake.

  9. Total War: Warhammer 2 – strategia znanej marki Total War przenosi nas w brutalny świat fantasy sygnowany przez markę Warhammera. W drugiej części wyruszamy w podróż, podczas której stoczymy walkę na czterech kontynentach: Naggaroth, Ulthuan, Południowe Krainy i Lustria. Kampania pokazuje konflikt pomiędzy czterema rasami: elfami wysokiego rodu, mrocznymi elfami, jaszczuroludźmi i szczurzoludźmi.

  10. Farming Simulator 17 ta gra ma to "coś", co sprawia, że po prostu chce się farmić 😉


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! 😉