Assassin's Creed Rebellion - darmowa gra mobilna dostępna na Androida i iOS

Assassin's Creed Rebellion - darmowa gra mobilna dostępna na Androida i iOS

Po niewątpliwym sukcesie Assassin's Creed Odyssey przyszła kolej na premierę kolejnej gry z popularnego uniwersum. Nie jest to jednak gra pecetowa, ani konsolowa, a darmowa produkcja przeznaczona na smartfony i tablety.

Assassin's Creed Rebellion to najnowsza gra mobilna, która udostępniona została już w sklepach z aplikacjami Google Play oraz Apple iTunes. Twórcy postawili na popularny model free to play, a to oznacza, zgadliście, mikropłatności. Zakup przedmiotów kosmetycznych nie jest oczywiście wymagany, ale znacząco ułatwia on rozgrywkę. Za stworzenie Assassin's Creed Rebellion odpowiada zespół Behavior Studios.

Lenovo Legion

Od strony rozgrywki gra jest połączeniem... strategii z elementami RPG. Jej akcję osadzono w XV-wiecznej Hiszpanii, w czasach hiszpańskiej inkwizycji. W produkcji pojawia się kilka znanych fanom serii postaci, między innymi Ezio. Na przestrzeni rozgrywki odblokowywać można kolejnych asasynów i wcielać ich do swojego, liczącego maksymalnie 40 postaci, bractwa. Co ciekawe, każdą misję przechodzić można na kilka różnych sposobów.

Jeśli nie chcecie oddawać swoich danych osobowych w ręce Ubisoftu i partnerów firmy, podczas pierwszego logowania odznaczcie dwie opcje w sekcji "I want to know more about my player experience".

Jak już zagracie, podzielcie się z nami swoimi wrażeniami.

Lenovo Legion