Premiera GOG Galaxy 2.0 nastąpi „w nadchodzących tygodniach”

Premiera GOG Galaxy 2.0 nastąpi „w nadchodzących tygodniach”

GOG Galaxy 2.0 to ulepszona wersja klienta platformy GOG.com, która już od długich miesięcy jest testowana w wersji beta. Skorzystać z niej każdy może już teraz, ale wiele osób woli zaczekać, aż ta doczeka się pełnoprawnej premiery. Mamy dla takich osób dobrą wiadomość. W wiadomości, którą GOG wysłał użytkownikom bety GOGa Galaxy 2.0, możemy wyczytać, że wspomniana premiera nastąpi już wkrótce.

„W nadchodzących tygodniach zaktualizujemy GOGa GALAXY 1.2 do wariantu 2.0. Jeżeli obecnie wciąż korzystać z GOGa GALAXY 1.2 powinieneś wiedzieć, że Twoje ulubione elementy aplikacji są obecne także w nowej wersji.

Takim funkcjom jak automatyczne aktualizacje, zapisy w chmurze, rozgrywka międzyplatformowa możliwość uruchamiania starszych wersji gry będą towarzyszyć nowe, które pozwolą ci zbudować bibliotekę gier i listę znajomych zawierające tytuły i kontakty z wielu platform. Te nowe funkcje są opcjonalne, ponieważ chcemy, abyś cieszył się z możliwości użytkowania aplikacji GOG GALAXY w taki sposób, na jaki masz ochotę.”, czytamy w wiadomości e-mail.

GOG Galaxy 2.0 to w porównaniu do aplikacji innych sklepów zajmujących się cyfrową dystrybucją gier naprawdę unikatowy klient. Przede wszystkim, pozwala on wyświetlać w jednej bibliotece wszystkie Twoje gry – nie tylko te zakupione na GOG.com, ale także w innych platformach. To nie wszystko.

Z pomocą wspomnianej biblioteki można też śledzić osiągnięcia z gier pochodzących z innych platform, jak również czas gry spędzony w tych produkcjach. Poza tym, GOG Galaxy 2.0 pozwala na śledzenie statusu znajomych z innych usług.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie GOG Galaxy 2.0 ma oficjalnie zadebiutować. Skoro GOG stwierdził, że nastąpi to w nadchodzących tygodniach, spodziewamy się, że premiery nie później niż za dwa miesiące.

Mieliście okazję korzystać z klienta GOG Galaxy 2.0? Dajcie znać, jaka jest Wasza opinia na jego temat.

Opublikowano przez: Anna