Letnia Wyprzedaż Steam – wiemy, kiedy się odbędzie

Letnia Wyprzedaż Steam – wiemy, kiedy się odbędzie

Jak co roku, tego lata na Steamie odbędzie się Letnia Wyprzedaż. Ale kiedy dokładnie ta wystartuje? Ile potrwa? Póki co Valve nie dokonało żadnych oficjalnych zapowiedzi, ale w sieci właśnie pojawił się wyciek, dzięki któremu poznaliśmy prawdopodobną datę rozpoczęcia i zakończenia Letniej Wyprzedaży.

Źródłem wycieku jest Pavel Djundik, jeden z deweloperów odpowiadających za serwis Steam Database (Steam DB). Jak ten donosi, Letnia Wyprzedaż na Steam ma wystartować 25 czerwca i zakończyć się 9 lipca. Póki co nie wiadomo, czy tak jak zwykle Valve przygotuje dodatkowe atrakcje, które będą towarzyszyć promocjom.

Oczywiście, skoro mowa o danych pochodzących z wycieku, dopiero okaże się, czy Letnia wyprzedaż rzeczywiście będzie miała miejsce wtedy, czy kiedy indziej. Niemniej, dotychczas podobne wycieki dotyczące wyprzedaży na Steam niejednokrotnie się sprawdzały. Z resztą, zeszłoroczna letnia wyprzedaż została zorganizowana w podobnym okresie, bo trwała od 25 czerwca do 7 lipca.

Informacje o Letniej wyprzedaży nie są jedynymi nieoficjalnymi informacjami na temat przyszłości Steam, którymi Pavel Djundik ostatnio się podzielił. Jego niedawne posty na Twitterze mówią na przykład o tym, że Valve najwyraźniej planuje rozbudować system reakcji związany z recenzjami gier w platformie, jak również wprowadzić specjalny program lojalnościowy. Program ten miałby pozwalać na zdobywanie punktów i wymienianie ich na różne nagrody, odznaki i być może nawet rabaty na gry.

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę doczekać się Letniej Wyprzedaży Steam. Jestem niezwykle ciekawa, jakie promocje tym razem zaserwuje nam Valve.

Opublikowano przez: Anna