Crucible to nowy darmowy shooter na Steam od Amazonu

Crucible to nowy darmowy shooter na Steam od Amazonu

Amazon Game Studios udostępniło właśnie pierwszą z dwóch planowanych na ten rok produkcji. Mowa o bezpłatnej grze akcji Crucible, która stawia na rozgrywkę wieloosobową. Dzieło rzuca rękawicę m.in. Overwatchowi.

Crucible to bezpłatny shooter free-to-play, w którym akcję obserwujemy w widoku zza pleców bohatera. Na grających czeka 10 grywalnych postaci o unikalnym uzbrojeniu i umiejętnościach, które mierzą się ze sobą w łącznie trzech trybach rozgrywki - Heart of the Hives, Alpha Hunters (ciekawa odmiana battle royale) i Harvester Command (dominacja). Na jednej mapie może się pojedynkować maksymalnie 16 osób.

Crucible - zwiastun premierowy

Pierwsze recenzje graczy nie są zbyt przychylne. W momencie publikacji tego wpisu na Steam zaledwie 42% opinii to opinie pozytywne.

Najlepiej przekonajcie się sami, ile warty jest nowy shooter free-to-play. Wystarczy, że zalogujecie się na platformie Steam i wyszukacie w sklepie Crucible lub udacie się tutaj, klikniecie przycisk "Zagraj" i postępować będziecie zgodnie z kolejnymi wskazówkami.

Opublikowano przez: Anna