Nadciąga ważna aktualizacja do Among Us. Zobacz jak włączyć ją już teraz

Nadciąga ważna aktualizacja do Among Us. Zobacz jak włączyć ją już teraz

Patrząc na popularność jaką cieszy się nasz poradnik do gry Among Us, naprawdę wielu z Was ogrywa tę wieloosobową grę niezależną, stworzoną przez InnerSloth. W związku z tym uznaliśmy za stosowne, by donieść na łamach serwisu Lenovo Gaming o najnowszej aktualizacji, jaka szykowana jest dla graczy.

Aktualizacja Among Us

Autorzy patcha nie udostępnili wprawdzie changeloga, ale społeczność graczy błyskawicznie odnalazła większość nowości. Największą z nich wydaje się opcja aktywacji anonimowego głosowania na podejrzane osoby. Novum jest też funkcja zmiany widoczności paska zadań, który da się teraz ustawić w taki sposób, aby był widoczny jedynie podczas napotykania innych crewmate'ów. Pomniejszą, choć nie mniej istotną zmianą jest specjalny tryb dla daltonistów. Miło, że twórcy pomyśleli także o takim dodatku - w końcu wszyscy gracze powinni mieć równe szanse.

Lenovo Legion

Poprawka do gry Among Us tworzona jest obecnie wyłącznie z myślą o wersji przeznaczonej dla użytkowników komputerów osobistych. Aby zainstalować wersję testową omawianego tutaj patcha, należy zgłosić w odpowiedniej zakładce na platformie Steam chęć otrzymywania aktualizacji beta. Grający przy wykorzystaniu smartfonów i tabletów z systemami Android i iOS muszą uzbroić się w cierpliwość.

Skąd pobrać Among Us?

Among Us w wersjach na systemy Android i iOS jest grą bezpłatną. Pobierzecie ją klikając na poniższe odnośniki.

Among Us (Android) - pobierz

Among Us (iOS) - pobierz

Jeśli chcecie grać przy wykorzystaniu swoich komputerów (co jest znacznie wygodniejsze i przyjemniejsze), udajcie się do sklepu na platformie Steam. Among Us na Steam kosztuje zaledwie 17,99 złotych.

Opublikowano przez: Anna