Ta informacja o Far Cry 5 wielu z Was zniechęci do gry

Ta informacja o Far Cry 5 wielu z Was zniechęci do gry

W oczekiwaniu na premierę Far Cry 5 publikowane są coraz to nowe informacje na jej temat. Najnowsza nie wprawi Was raczej w zachwyt...

Data premiery Far Cry 5 została ustalona na 27 marca. Na trzy tygodnie przed premierą nowej produkcji Ubisoftu uzyskaliśmy nowe informacje na jej temat, które wielu z Was wprawią w oburzenie. Okazuje się, że w Far Cry 5 nie będzie znanych z innych gier loot boxów, ale obecnę będą mikrotransakcje...

Mikrotransakcje w Far Cry 5 nie mają na szczęście uczynić z gry kolejnego tytułu typu pay-to-win jeśli chodzi o tryb wieloosobowym. Zamiast tego, gracze będą mogli wydawać prawdziwe pieniądze na zakup wirtualnej waluty w postaci "Sztabek Srebra", które pozwolą im zakupić przedmioty kosmetyczne, takie jak bronie, pojazdy oraz ubrania.

Ta informacja o Far Cry 5 wielu z Was zniechęci do gry

Nie wiem co sądzicie na ten temat, ale naszym zdaniem "wycinanie" zawartości z gry przed jej premierą i oferowanie jej w postaci płatnych dodatków nie jest zagraniem, które gracze przyjmą z entuzjazmem. Z drugiej strony trzeba pamiętać o tym, że koszty produkcji gier nieustannie rosną, a ich ceny... niekoniecznie. Twórcy gier szukają więc dodatkowych metod na zarobek, starając się jednocześnie zachować ceny znane sprzed lat.

Wolelibyście kupować droższe gry, pozbawione DLC i mikrotransakcji, czy może obecny system płatnych dodatków Wam odpowiada?

W oczekiwaniu na premierę Far Cry 5, proponujemy Wam obejrzeć świeżutkie materiały związane z grą, przybliżające jej bohaterów:

a także fragmenty rozgrywki oraz postacie niezależne (NPC):

Opublikowano przez: m4niak