Grand Theft Auto 6: premiera w 2022 roku, akcja w Ameryce Południowej?

Grand Theft Auto 6: premiera w 2022 roku, akcja w Ameryce Południowej?

Stęskniliście się za serią Grand Theft Auto? My trochę tak! Aby osłodzić Wam oczekiwanie na kolejną jej odsłonę, dzielimy się z Wami najnowszymi ploteczkami na temat Grand Theft Auto 6.

Premiera Grand Theft Auto 6 miałaby odbyć się dopiero w 2022 roku, tak głoszą najnowsze branżowe doniesienia. Premiera GTA V miała miejsce w 2013 roku, dokładnie 5 lat po premierze GTA IV. W 2018 roku upływa pięć lat od premiery poprzedniej odsłony serii, ale studio Rockstar zajęte jest wyczekiwanym Red Dead Redemption 2, po którego premierze będzie miało jeszcze pełne ręce roboty z aktualizacjami i ewentualnymi dodatkami.

W Grand Theft Auto 6 mamy rzekomo powrócić do miasta Vice City oraz... do Ameryki Południowej. Głównym bohaterem po raz pierwszy w historii serii będzie ponoć kobieta. Plotki na temat protagonistki płci żeńskiej przewijają się już w sieci od co najmniej kilku miesięcy, więc coś może faktycznie być na rzeczy.

Grand Theft Auto 6: premiera w 2022 roku, akcja w Ameryce Południowej?

Źródłem wielu ciekawych doniesień na temat nowej odsłony Grand Theft Auto jest kanał The Know na YouTube. Jego twórcy publikując wcześniej przedpremierowe zapowiedzi związane z grą Dark Souls 3 dowiedli już, że mają "dojścia", pozwalające im uzyskać dostęp do pilnie strzeżonych tajemnic

Premiera Grand Theft Auto 6 prawdopodobnie zbiegnie się z premierą konsol nowej generacji od Microsoftu i Sony. Byłby to doskonały moment, aby wynieść oprawę graficzną gry na zupełnie, korzystając z większej mocy obliczeniowej urządzeń.

Opublikowano przez: Anthon