Nowy Lenovo Legion Y920 Tower efektem współpracy Lenovo™ i CORSAIR®

Nowy Lenovo Legion Y920 Tower efektem współpracy Lenovo™ i CORSAIR®

W trakcie gamescom 2017 zapowiadamy wyłączną partnerską współpracę OEM z firmą CORSAIR jako dostawcą pamięci umożliwiającej przetaktowywanie w naszych gamingowych komputerach. Dogłębna wiedza techniczna CORSAIR na temat pamięci operacyjnej dla entuzjastów stanowi dopełnienie wysokowydajnej konstrukcji komputerów gamingowych Lenovo Legion. Wspólnie wyposażamy najwyższej klasy model Lenovo Legion Y920 Tower w opcjonalne moduły pamięci DDR4 CORSAIR VENGEANCE LPX, które dodatkowo zwiększą jego szybkość i wydajność.

GRAMy z przetaktowaną pamięcią

Gracze oczekiwali od nas szybkiego i wydajnego komputera. Dlatego używamy pamięci CORSAIR umożliwiającej przetaktowywanie, aby wycisnąć z Legion Y920 Tower jak największą moc i uzyskać szybsze reakcje oraz większą przepustowość pamięci maksymalizującą wydajność w grach. Wiemy też, że gracze chcą używać najbardziej wymagającego oprogramowania do tworzenia i udostępniania własnych materiałów, i to właśnie ułatwia przetaktowywana pamięć. Nowy Lenovo Legion Y920 Tower z opcjonalną pamięcią DDR4 do przetaktowywania, CORSAIR VENGEANCE LPX umożliwia korzystanie z najnowszych gier, transmisję strumieniową z rozgrywki, a także tworzenie zaawansowanych montaży.

Nowy Lenovo Legion Y920 Tower efektem współpracy Lenovo™ i CORSAIR®

Lenovo Legion Y920 Tower to pierwszy efekt naszej współpracy z CORSAIR, ale to wcale nie koniec naszego partnerstwa. W miarę umacniania się naszej współpracy będziemy informować o kolejnych jej owocach dla największych pasjonatów gier. W Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Lenovo Legion Y920 Tower z pamięcią DDR4 do przetaktowywania CORSAIR VENGEANCE LPX będzie dostępny w cenie od 2299 EUR (z VAT) od września 2017 r.