Premiera LEGO 2K Drive: co powinniście wiedzieć

Premiera LEGO 2K Drive: co powinniście wiedzieć
Kolejny tydzień, kolejna ekscytująca premiera w świecie gier. Tym razem na horyzoncie mamy LEGO 2K Drive, najnowszą produkcję, która ma zaspokoić pragnienia fanów gier wyścigowych. Zobaczmy, co warto wiedzieć o tej nadchodzącej grze.

LEGO 2K Drive zadebiutuje na rynku już 19 maja na komputerach PC i konsolach. Na pierwszy rzut oka, LEGO 2K Drive przypomina strukturą The Crew 2 od Ubisoftu, oferując zręcznościowy model jazdy, różnorodne aktywności i możliwość kontrolowania nie tylko samochodów, ale również łodzi. Możemy spodziewać się licznych znajdziek, dziesiątek osiągnięć i regularnych aktualizacji dla fanów gier wyścigowych.

Deweloperzy zobowiązali się do regularnej aktualizacji LEGO 2K Drive już przed premierą pełnej wersji gry. Gra wyjdzie w różnych wersjach cenowych i droższe edycje zawierają Year 1 Drive Pass, czyli przepustkę sezonową. Gracze planujący na dłużej zaangażować się w ten tytuł mogą od razu wykupić dostęp do całej zawartości, która pojawi się w pierwszym roku rozwoju LEGO 2K Drive.

A przy okazji przypominamy o super promocji Lenovo i LEGO® - więcej informacji znajdziecie tutaj: https://lenovogaming.pl/aktualnosci/629,lego-w-prezencie-do-kazdego-zarejestrowanego-produktu
Opublikowano przez: Legion