Kolejne gry za darmo w Epic Games Store. Nie zapomnij ich odebrać

Kolejne gry za darmo w Epic Games Store. Nie zapomnij ich odebrać

Do wczoraj gracze mogli za darmo odebrać w Epic Games Store Pikuniku, osobliwą grę zręcznościowo-logiczną utrzymaną w niesamowicie absurdalnym klimacie. Jak widomo, sklep ten oferuje przynajmniej jeden bezpłatny tytuł co tydzień, zatem co czeka nas od tego czwartku? Tym razem mowa aż o dwóch produkcja, które każdy może dodać do swojej biblioteki, nie wydając ani grosza.

A więc, jakie gry Epic Games Store udostępniło wczoraj za darmo? Pierwszą z nich jest Abzu. To wyjątkowa przygodówka, która niczym Subnautica zabiera graczy pod wodę. W przeciwieństwie do innych podwodnych tytułów nie każe ona szukać pożywienia, wody pitnej czy dbać o zasoby tlenu, a więc pozwala na zrelaksowanie się i zwiedzanie głębin w absolutnym spokoju. Warto wspomnieć, że jest to gra dewelopera, który stworzył Journey, inną świetną przygodówkę. Tak jak Journey, Abzu bez słów dzieli się historią światów, które podczas zabawy możemy zwiedzić. Jego świetny system sterowania (jak na grę podwodną), muzyka, a także spokojne tempo rozgrywki po prostu pozwalają… odpłynąć.

Druga produkcja, którą od wczoraj można dodać do swojej biblioteki gier bezpłatnie, to Rising Storm 2: Vietnam. Jest to sieciowa strzelanina FPS, w której, jak wskazuje tytuł, gracze przenoszą się do Wietnamu. Tam Ci wcielają się w żołnierzy walczących ze sobą armii Stanów Zjednoczonych oraz Wietnamu. Produkcja pozwala ścierać się graczom na ponad 20 różnych mapach, w meczach dla nawet 64 osób.

Abzu oraz Rising Storm 2: Vietnam będą oferowane przez Epic Games Store bezpłatnie aż do kolejnego czwartku (15 października), do godziny 17:00. Zatem, na odebranie tych tytułów macie cały tydzień.

Co istotne, po 15 października w Epic Games Store pojawią się kolejne darmowe produkcje – tak, aż dwie. Będą to Amnesia: A Machine for Pigs oraz Kingdom New Lands, które pozostaną bezpłatne aż do 22 października.

Opublikowano przez: Anna