Najlepsze gry, które kupisz na Steamie za mniej niż 60 złotych

Najlepsze gry, które kupisz na Steamie za mniej niż 60 złotych

Chciałbyś kupić sobie niedrogą grę, ale nie masz pomysłu jaką? Cóż, na Steamie nie brakuje ciekawych produkcji w atrakcyjnych cenach. Ba, jest ich całe mnóstwo. Jak cokolwiek spośród nich wybrać? W poniższym zestawieniu postanowiliśmy przedstawić Wam kilkanaście naprawę świetnych tytułów, które dodacie do swojej biblioteki za mniej niż 60 złotych, i to bez polowania na jakiekolwiek promocje i okazje. Nie przedłużając, zapraszamy do lektury?

Aha, dajcie znać w komentarzach, czego Waszym zdaniem zabrakło na liście, rzecz jasna w przedstawionym przedziale cenowym.

Portal 2

Lenovo Legion

Portal 2 to gra już całkiem leciwa, aczkolwiek wciąż warto ją wypróbować. Mimo upływu czasu gra po prostu nadal sprawia ogromną frajdę. Przypominamy, iż Portal 2 jest produkcją, która wymusi na Waszych szarych komórkach naprawdę ogromny wysiłek. Gracze mają w niej za zadanie przechodzić kolejne pokoje przy użyciu specjalnych urządzeń tworzących dwa portale - portal "wejścia" i portal "wyjścia". Nierzadko korzystać będziecie musieli ze swojej wiedzy na temat fizyki zachowania obiektów i nieźle główkować, aby posunąć się choćby o krok do przodu. Trudno to z resztą opisać, zobaczcie sami! Co najlepsze, w Portal 2 możecie grać zarówno sami, jak i ze znajomym – w trybie kooperacji.

Cena na Steam: 35,99 złotych

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: