Witaj w społeczności Lenovo Legion. ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ
Multiplayerowa strzelanka oparta o zasadę battle royale, która stanowi jedną 2 alternatywnych wersji survivalowego sandboksa znanego wcześniej pod tym samym tytułem.

Nowa Mapa SANHOK

LegionAdmin
Awatar użytkownika

Napisano 26 cze 2018, 10:40

Witajcie Gracze!

22 czerwca serwery steam stanęły przed obliczem ogromnej ilości aktualizacji gry PUBG. Na horyzoncie pojawiła się długo wyczekiwana mapa SANHOK.

Obrazek

Mapa wprowadza znacznie szybszą rozgrywkę opartą na mapie 4km x 4km. Poza mniejszymi rozmiarami mapy, producenci postanowili zwiększyć ilość broni i przedmiotów, które możemy znaleźć w budynkach.

Obrazek

Dodatkowo pojawił się tryb misji, które rzucają nowe wyzwania dla graczy i urozmaicają rozgrywkę. Nagrodami za wykonane zadania są punkty doświadczenia oraz specjalne itemy.

Obrazek

Co Wy sądzicie o nowej mapie? Gdzie warto wylądować by zwiększyć swoje KD? Pochwalcie się swoimi osiągnięciami w nowych misjach.

Kawka93

Napisano 04 lip 2018, 19:08

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, gdzie najlepiej wylądować bo gracze preferują odmienne style gry.

Dla tych, którzy idą na żywioł i chcą od samego początku ostre wymiany zdecydowanie proponuję lokacje: Ruins, Bootcamp i Paradise Resort. Masa broni i wyposażenia przyciąga graczy i niemal pewne jest, że wylądujemy w samym środku akcji.

Jeżeli chodzi o graczy lubiących lootować na spokojnie i polować na przeciwników (czyli zdecydowanie ja) polecam mniejsze miejscówki gdzie szansa na spotkanie innych graczy w początkowej fazie jest niewielka. Dzięki dużemu zagęszczeniu broni nie ma obaw, że zostaniemy bez dobrego ekwipunku a takie miejsca mogą służyć jako element zaskoczenia rywala.

Co do samej mapy jest zdecydowanie zaprojektowana pod skradanie i granie na dystans. Wiele wzniesień, głazów, gęsta tropikalna roślinność sprzyjają wyczekiwaniu na wroga, bądź graniu z karabinem snajperskim. Zdecydowanie najciekawsza mapa w całym zestawieniu. :)

gftony
Awatar użytkownika

Napisano 16 lip 2018, 11:41

Mapa naprawdę spoko. Można wskoczyć na 20-30 minutowy battle royale w przerwie w pracy :P
Obrazek

Rolana

Napisano 20 lip 2018, 21:43

Ja lubię lądować w Paradise Resort, choć do najspokojniejszych nie należy. Przyznam szczerze, że za wiele innych punktów nie testowałam. Może czas na coś nowego...

ODPOWIEDZ
© 2018 Lenovo. All rights reserved.