Najciekawsze premiery gier – czerwiec 2018

Najciekawsze premiery gier – czerwiec 2018

Przed Wami najciekawsze premiery gier, które odbędą się w czerwcu. Wyszukaliśmy dla Was łącznie 13 najbardziej interesujących tytułów. Skupiamy się na propozycjach dla #pcmasterrace, ale nie zabrakło także przebojów na konsole. W końcu wszyscy gracze to jedna rodzina!

W czerwcu wyszukaliśmy dla Was łącznie 13 gier, którymi warto się zainteresować. Poniżej znajdziecie zarówno ich daty premier, jak i zwiastuny.

1. Far Cry 5: Mroczne godziny (PC/PS4/XONE)

Twórcy serii Far Cry lubią zaskakiwać. Tym razem zaskakują dodatkiem do Far Cry 5, który graczy przenosi w realia... wojny w Wietnamie. Jeśli macie przepustkę sezonową, zagracie za darmo - jeśli nie, czeka Was wydatek rzędu ok. 45 złotych.

Gatunek: FPS

Data Premiery: 5 czerwca

2. OnRush (PC/PS4/XONE

Oto kolejna szalona gra wyścigowa, w której gracze rywalizować będą zarówno na utwardzonych szosach, jak i na bezdrożach. Za kierownicą motocykli i samochód będą musieli eliminować się nawzajem i, oczywiście, dotrzeć do mety na pierwszym miejscu.

Gatunek: Wyścigi

Data Premiery: 5 czerwca

3. Vampyr (PC/PS4/XONE)

Twórcy doskonałej przygodówki Life is Strange po raz kolejny wymuszą na graczach dokonywanie wyborów moralnych, które odbiją się echem w wirtualnym świecie gry. Tym razem trafimy do Anglii, gdzie na początku XX wieku szaleje hiszpańska grypa. W grze Vampyr gracze wcielą się w postać lekarza ugryzionego przez wampira. To od Was zależało będzie czy zachowa on resztki człowieczeństwa, czy da się ponieść rządzy krwi.

Gatunek: RPG

Data Premiery: 5 czerwca

4. Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr (PC/PS4/XONE)

Sandboksowy świat gry, wysokie natężenie akcji, trup ścielący się gęsto oraz niesamowita atmosfera rozgrywki - tym kusi graczy nowy Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr. Podczas zabawy wcielamy się w rolę agenta Inkwizycji, który rzuca wyzwanie siłom Imperatora. Generowane losowo lokacje i możliwość wyboru jednej z trzech klas postaci zachęcić ma graczy do wielokrotnego kończenia wątku fabularnego.

Gatunek: RPG

Data Premiery: 5 czerwca

5. MotoGP 18 (PC/PS4/XONE/Switch)

Wyścigów motocyklowych w świecie gier było zawsze jak na lekarstwo. Z pomocą przychodzi tutaj "niezatapialna" i znana graczom od zawsze seria MotoGP. MotoGP 18 to produkcja, która mocny nacisk stawia na realizm i aspekty symulacyjne. Jeśli kochacie motocykle, powinniście się bawić doskonale.

Gatunek: Wyścigi

Data Premiery: 5 czerwca

6. Jurassic World: Evolution (PC/PS4/XONE)

Daaaaawno już nie mieliśmy okazji zagrać w żadną grę osadzoną w świecie Parku Jurajskiego. Jurassic World: Evolution to zapowiadająca się wybornie produkcja studia Frontier Developments, które odpowiedzialne jest m.in. za stworzenie doskonałego cyklu Rollercoaster Tycoon! W Jurassic World: Evolution zadaniem graczy jest zarządzanie parkiem zamieszkiwanym przez dinozaury, dbanie o gości oraz zamieszkujące go prehistoryczne gady. Pierwsze gameplaye wyglądają bardzo obiecująco i wygląda na to, że szykuje się prawdziwy przebój!

Gatunek: Strategia

Data Premiery: 12 czerwca

7. Lust for Darkness (PC/PS4/XONE/Switch)

Trzy słowa: surrealistyczny horror psychologiczny. Brzmi obiecująco? A jeśli dodam do tego fakt, że produkcja ma w sobie sporo... erotyki? Ten survival horror stawiający mocny nacisk na eksplorację zapowiada się naprawdę niezwykle intrygująco.

Gatunek: Przygodowa

Data Premiery: 12 czerwca

Opublikowano przez: Przemol
Następna strona
Spis treści: