TOP 9: Najlepsze gry battle royale

TOP 9: Najlepsze gry battle royale

Myśleliście, że gry battle royale to tylko Fornite i PUBG, czyli tracący jakby nieco na popularności Playerunknown's Battlegrounds? Nic bardziej mylnego. Jeśli spodobała się Wam taka formuła rozgrywki, to oprócz powyższych możemy Wam zaproponować kilka ciekawych alternatyw.

Gry typu battle royale stają się coraz popularniejsze. Potrzebę wprowadzenia tego rodzaju formuły zabawy dostrzegli już nawet twórcy nowej odsłony Call of Duty. W oczekiwaniu na tegoroczne premiery, podrzucamy Wam najciekawsze gry battle royale, w które zagrać możecie już teraz lub zagracie jeszcze w tym roku.

Jakiejś gry zabrakło w naszym zestawieniu? Podrzućcie koniecznie jej tytuł w komentarzu i dajcie o niej znać innym graczom.

1. Surviv.io

Lenovo Legion

Był już Agar.io i Slither.io, więc przyszedł czas na grę typu battle royale, opierającą się na bardzo zbliżonym do starszych produkcji silniku. Surviv.io to darmowa gra przeglądarkowa z minimalistyczną grafiką, która wciąga jak bagno. Tempo rozgrywki jest zabójczo wysokie i produkcja pozwala się świetnie odstresować. Obecnie Surviv.io jest grywalne, ale tytuł ten jest wciąż rozwijany.

Następna strona
Spis treści: