Najciekawsze premiery gier – lipiec 2018

Najciekawsze premiery gier – lipiec 2018

Bryndza. Tak jednym słowem skomentować można to, co w tym miesiącu działo się będzie w świecie gier komputerowych. Pierwszy miesiąc wakacji nie rozpieści graczy premierami tytułów AAA, ale mimo tego skompletowaliśmy dla Was listę "siedmiu wspaniałych".

Najciekawsze premiery gier w lipcu to zaledwie garstka siedmiu tytułów, spośród których wiele jest pozycji multiplatformowych. Która z nich jest Waszym faworytem? A może pominęliśmy jakąś pozycję? Śmiało, wytknijcie nam to w komentarzach.

1. Red Faction: Guerilla Re-Mars-tered (PC/PS4/XONE)

Lenovo Legion=

Miesiąc zaczynamy od propozycji kontrowersyjnej, bowiem nie każdy z graczy lubi remastery. W tym wypadku chodzi jednak o solidny remaster gry akcji z serii, która w pewnych kręgach ma status kultowej. To właśnie pierwsza część Red Faction lata temu szokowała graczy możliwością dość swobodnego niszczenia nie tylko elementów otoczenia, ale także całego krajobrazu mapy.

Red Faction: Guerilla Re-Mars-tered to remaster gry Red Faction: Guerilla z 2009 roku, w którym przenosimy się na Marsa. Czerwoną planetę przemierzać można zarówno na piechotę, jak i za kierownicą przeróżnych pojazdów. Otoczenie i oponentów możemy niszczyć za pomocą pokaźnego arsenału broni, podlegającego ulepszeniom.

Maksymalną rozdzielczość w remasterze podniesiono do 4K, diametralnie poprawiony tekstury, a także od podstaw zmieniono grę cieni i zastosowana dużo bardziej realistyczne oświetlenie.

Uwaga: osoby, które posiadają w swojej bibliotece Steam pierwowzór gry, Red Faction: Guerilla Re-Mars-tered otrzymają za darmo!

Gatunek: Akcja

Data premiery: 3 lipca 2018

Następna strona
Spis treści: