Najciekawsze premiery gier – sierpień 2018

Najciekawsze premiery gier – sierpień 2018

W przeciwieństwie do lipca, sierpień obrodził w ciekawe premiery gier. W tym miesiącu nie mieliśmy absolutnie żadnego problemu, żeby zaserwować Wam listę 11 tytułów, w które warto zagrać. Wytypujcie swojego faworyta i dajcie znać w komentarzu, czy czekajcie na jakąś produkcję spoza naszej listy!

Overcooked 2: Rozgotowani (PC/XONE/PS4/Switch)

Czy gra traktująca pośrednio o jedzeniu i gotowaniu może stać się przebojem? Tak, a najlepszym dowodem na to jest pierwsza część gry Overcooked, która w trymiga stała się przebojem. W Overcooked 2: Rozgotowani gracze zmierzą się z... nieumarłym chlebem i w serii kucharskich wyzwań będą musieli obsłużyć jak potrafią najlepiej niecierpliwych klientów.

Lenovo Legion

Gotując w pojedynkę lub ze znajomymi, także na dzielonym ekranie (świetna zabawa!) trzeba będzie stosować odpowiednie składniki, zachować kolejność ich dodawania oraz wykazać się momentami niewyobrażalną wręcz koordynacją i umiejętnością podejmować szybkich decyzji. Zróżnicowane lokacje, przyjemna dla oczu grafika i satysfakcjonująca mechanika gry na pewno przyciągną Was do monitorów na dłuższą chwilę, zwłaszcza jeśli macie z kim grać!

Gatunek: zręcznościowa

Data premiery: 7 sierpnia

Następna strona
Spis treści: