TOP 14: Najlepsze RTSy wszech czasów

TOP 14: Najlepsze RTSy wszech czasów

Niestety, strategie czasu rzeczywistego nie cieszą się dziś taką popularnością jak kiedyś. Między innymi przez to powstaje ich obecnie dużo, dużo mniej. Na szczęście, w przeszłości zadebiutowało wiele perełek z tego gatunku. Sprawdźcie zatem, czy wypróbowaliście je wszystkie. Oto nasza lista najlepszych RTSów wszech czasów.

Oczywiście, jeśli chodzi o strategie czasu rzeczywistego, trudno jest wybrać spośród nich tę jedyną, najlepszą z najlepszych. Dlatego też w tym artykule nie ustanowiliśmy żadnej hierarchii tytułów. Miłego czytania!

The Settlers II

Lenovo Legion

The Settlers II przez wielu uznawane jest za najlepszą część serii The Settlers – nie bez powodu. To w tej odsłonie przedstawiono najbardziej dopracowaną wersję niezwykle rozbudowanego, a jednocześnie delikatnego systemu ekonomicznego cyklu. Jeśli odrzuca was przestarzała oprawa graficzna tej gry, zawsze możecie sięgnąć po jej odświeżoną edycję – The Settlers II: The Next Generation. Świetnie przedstawia ona najlepsze aspekty oryginału, oprawiając je w przyjaźniejsze dla oczu widoki.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: