Najciekawsze premiery gier - listopad 2018

Najciekawsze premiery gier - listopad 2018

W co zagrać w listopadzie? W tym miesiącu lista premier gier jest wyjątkowo okazała i opiewa na dwanaście pozycji. Nie zabrakło przebojów AAA, powrotów kultowych serii gier, a także portów gier na nowe platformy. Oto najlepsze premiery gier listopada 2018 roku!

W które z gier na poniższej liście zagracie na pewno? Wytypujcie swoich faworytów i dajcie znać w komentarzach, czy czekacie na jakąś produkcję spoza naszej listy.

Football Manager 2019

Lenovo Legion

Gatunek: sportowa, manager

Data premiery: 2 listopada

Jeśli interesujecie się piłką nożną i przy okazji każdego meczu polskiej reprezentacji na odległość doradzacie Jerzemu Brzęczkowi ("dlaczego Piątek nie wszedł?!"), to istnieje gra dla Was. Jest nią najnowsza odsłona najlepszej serii managerów piłkarskich, która 2 listopada trafiła do sprzedaży. W Football Manager 2019 gracze wcielają się w rolę menadżera prawdziwego klubu piłkarskiego lub drużyny narodowej. Do waszej dyspozycji studio Sports Interactive oddaje 26 licencjonowanych rozgrywek ligowych z 11 państw, w tym polska Ekstraklasa. Football Manager 2019 to pierwsza odsłona cyklu, w której zobaczymy licencjonowaną ligę niemiecką, czyli Bundesligę. Poza tym warto wspomnieć, że baza danych gry będzie opiewać na ponad 500 tysięcy rzeczywistych piłkarzy, oraz 2500 klubów z 50 krajów. Football Manager debiutuje w trzech wersjach, zarówno na komputery osobiste, jak i urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android.

   
Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: