Najlepsze gry do grania z dziećmi

Najlepsze gry do grania z dziećmi

Nasz raport Fenomen Dojrzałego Gracza pokazuje, że naprawdę spory odsetek graczy to osoby w wieku 30-50 lat. Wielu z nich wychowuje dzieci i często zadaje sobie pytanie: w co warto zagrać z dzieckiem? Przygotowaliśmy zestawienie gier, przy których doskonale będzie bawił się każdy, bez względu na wiek! Są to propozycje produkcji wolnych od przemocy, w większości umożliwiających wspólną zabawę w gronie rodzinnym.

Minecraft - rozwija wyobraźnię jak żadna inna gra

Lenovo Legion

Minecrafta można śmiało nazwać klockami LEGO na miarę XXI wieku. Od klocków LEGO Minecraft różni się jednak znacząco, bowiem jest zabawą interaktywną. Zabawą w niczym nie skrępowane kreowanie wirtualnych, sandboksowych światów, także z innymi graczami, ich eksplorację, a także odkrywanie różnych sekretów.

Trudno jest znaleźć drugą grę, która tak mocno rozwijałaby wyobraźnię dzieci i pozwalała na tworzenie tak wielu skomplikowanych budowli, ale też mechanizmów. To druga najlepiej sprzedająca się gra na świecie, w której przemoc ograniczona jest w zasadzie do zera i w którą grać może w zasadzie każde dziecko. Zaawansowany system poradników pozwoli wkroczyć w świat gry nawet najmłodszym.

Dodatkowa zaleta? W Minecrafta mogą grać razem zarówno rodzice, jak i dzieci! Dostępny jest bowiem tryb wieloosobowy, a zabawa może rozgrywać się na prywatnych, zamkniętych dla innych graczy serwerach.

Opublikowano przez: m4niak
Następna strona
Spis treści: