Najciekawsze premiery gier - marzec 2019

Najciekawsze premiery gier - marzec 2019

W jakie gry zagrać w marcu? Po przeczytaniu naszego zestawienia nie będziecie mieli problemu z wyborem. Najciekawsze premiery gier marca to lista 10 tytułów, wśród których brakuje może gier AAA, ale… każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Dawn of Man (PC)

Lenovo Legion
  • Gatunek: strategia, survival
  • Data premiery: 1 marca

Pierwsze recenzje na Steam, oscylujące w okolicach 84%, to dowód na to, że survivalowa strategia Dawn of Man szybko stała się jedną z większych pozytywnych niespodzianek tegorocznego świata gier. Strategia od Madruga Works pozwala graczom kierować losami niewielkiej prehistorycznej osady, dbając o jej losy na przestrzeni kolejnych epok w dziejach.

Jako zarządcy wioski dbać należy o jej rozwój ekonomiczny, ale także technologiczny. Podstawą jest pozyskiwanie surowców, ochrona osadników przed dzikimi zwierzętami oraz wznoszenie kolejnych budowli umożliwiających przetrwanie i zapewnienie odpowiedniego komfortu życia. Nie brakuje zróżnicowanego pożywienia, którego gromadzenie uzależnione jest od pór roku.

Jak przystało na produkcje survivalowe, szyki krzyżować mogą także klęski żywiołowe oraz liczne zdarzenia losowe. Grafika prezentowana w rzucie izometrycznym prezentuje się niebywale okazale, a mechanika rozgrywki jest niezwykle satysfakcjonująca. Jeśli lubicie strategie ekonomiczne, to Dawn of Man warto dać szansę.

Następna strona
Spis treści: