Wsiąść do pociągu: Europa

Poznajcie jedną z najwyżej ocenianych przez Polaków gier planszowych. Zasady? Do opanowania w 5 minut. Czas rozgrywki? 30-60 minut. Oto idealna propozycja na spotkania ze znajomymi, którzy nie mają ochotę ślęczeć nad planszą przez kilka godzin. Wsiąść do pociągu: Europa to gra stawiająca przed grającymi wyzwanie budowania tras kolejowych. Zadania budowania połączeń losowane są na początku gry poprzez bilety kolejowe i przydzielane wraz z 45 pionkami wagoników, służących do oznaczania przejechanych tras. >

Lenovo Legion

W każdej turze gracz może dobrać nowe karty pociągów, stworzyć pojedyncze połączenie dwóch miast przy użyciu kart pociągów lub dobrać bilety z nowymi trasami do zrealizowania. Punkty zdobywa się za najdłuższe połączenie oraz zrealizowane trasy z biletów - wszystko to w momencie, gdy jeden z graczy wyczerpie pulę swoich pionków.

Uwagę zwraca piękny design kart oraz samej planszy, a także piękne figurki wagoników. Ten laureat wielu prestiżowych nagród dostępnych jest w całkiem przystępnej cenie.

Poprzednia strona Następna strona
Spis treści: