TOP 10: Najlepsze reklamy ze świata gier

TOP 10: Najlepsze reklamy ze świata gier

Na początku tego roku opublikowaliśmy artykuł, w którym przedstawiliśmy Wam niektóre z najgorszych reklam ze świata gier. Teraz postanowiliśmy ponownie zabrać się za ten temat, jednakże z nieco innej strony. Przygotowaliśmy bowiem listę najlepszych naszym zdaniem reklam gier wideo. Zobaczcie, jakie pozycje się na niej znalazły.

Lista nie została ułożona w żadnej konkretnej kolejności i nie wyróżniliśmy spośród wymienionych reklam żadnej, która miałaby być lepsze od pozostałych. Dajcie znać w komentarzach, jakich materiałów tutaj Waszym zdaniem zabrakło. Kto wie, być może za sprawą tych uwag stworzymy drugą część artykułu.

1. Call of Duty: Modern Warfare 3 – Weteran i n00b

Modern Warfare 3 było jedną z tych części serii Call of Duty, które gwarantowały pozytywne wrażenia z rozgrywki. Niemniej, nie tylko z tego względem wymienionej odsłony Activision powinno być dumne. Na pochwałę zasługuje również kampania reklamowa gry, której częścią była powyższa reklama telewizyjna. Jest ona skonstruowana tak, że po prostu wywołuje uśmiech na twarzy – może dlatego, że pokazuje, jakich graczy można spotkać w grach sieciowych. Wisienką na torcie jest to, że gra w niej Sam Worthington znany z filmu „Avatar” oraz Jonah Hill, który wystąpił chociażby w „Superbad” czy „21 Jump Street”.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: