Najciekawsze premiery gier - kwiecień 2019

Najciekawsze premiery gier - kwiecień 2019

Kilka długo wyczekiwanych hitów, aż dwie polskie produkcje i garść ciekawych strategii. Kwietniowe premiery gier nie powinny zawieść oczekiwań nawet najbardziej wymagających graczy. W co zagrać w kwietniu? Przeczytajcie, a będzie na bieżąco z wszystkimi najważniejszymi debiutami!

Dajcie znać w komentarzach, na którą z premier gier w kwietniu czekacie najbardziej? Zapraszamy do głosowania na oficjalnym fanpage'u Lenovo Legion Polska w serwisie Facebook!

Borderlands: Game of the Year Enchanced Edition (PC/PS4/XONE)

Lenovo Legion

Gatunek: akcja, FPP

Data Premiery: 3 kwietnia

Takie remastery szanujemy. Gearbox Software zremasterowało najlepszą wersję pierwszej odsłony Borderlands. Ten wciągający shooter z elementami RPG otrzymał oprócz ulepszonej oprawy graficznej także 4-osobowy tryb kooperacji oraz usprawniony interfejs. Borderlands to wypełniona po brzegi humorem gra akcji zabierająca graczy w podróż na planetę Pandora. Przed premierą trzeciej części kultowej serii polecamy ograć jedynkę. Kosztuje grosze, a zapewnia tonę zabawy! Uwaga, niespodzianka: posiadacze Borderlands: Game of the Year otrzymają najnowszą wersję gry zupełnie bezpłatnie.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: