TOP 10: Filmowe adaptacje gier, które nie były koszmarne

TOP 10: Filmowe adaptacje gier, które nie były koszmarne

Niestety, do tej pory nie powstała filmowa adaptacja gier, którą można by nazwać wybitną. Większość z nich jest po prostu bardzo, bardzo zła i kuleje zarówno pod względem aktorstwa, fabuły, montażu, jak i efektów specjalnych. Mimo to można by wyróżnić kilka filmowych adaptacji gier, które ogląda się dość przyjemnie, mimo ich bolączek.

Dzisiaj postanowiliśmy stworzyć dla Was listę najlepszych filmów, które stworzono w oparciu o gry wideo. Może nie zasługują one na najwyższe oceny krytyków, ale z pewnością warto je obejrzeć.

Z naszej listy wykluczyliśmy filmy animowane, bowiem te zasługują na oddzielny artykuł. Pozycje zostały ułożone w losowej kolejności. Zapraszamy do lektury!

Warcraft: Początek

Lenovo Legion

Warcraft: Początek to film, który jest dość wysoko oceniany przez Internautów, chociaż nie brakuje osób, które go po prostu znienawidziły. Tak, można mu zarzucić, że część jego efektów specjalnych jest nieco przestarzała, że upchnięto w nim zbyt dużo fabuły, a także, że jego dialogi nie zawsze były odpowiednio dopasowane. Niemniej, całkiem nieźle przedstawił on świat Warcrafta. Przyjemnie podziwiało się na wielkim ekranie postaci, a także lokacje znane World of Warcraft. Poza tym, wszytko wzbogacono naprawdę świetną muzyką. Z resztą, czy ktokolwiek spodziewał się, że orkowie zostaną wyniesieni poza grę tak dobrze? My zdecydowanie nie! Warcraft: Początek to jedna z niewielu filmowych adaptacji gier, która podobała się nam tak bardzo.

Opublikowano przez: Rangarok
Następna strona
Spis treści: