TOP 5: Najlepsze detektywistyczne gry na PC

TOP 5: Najlepsze detektywistyczne gry na PC

Cóż, rozwiązywanie zagadek ma coś w sobie. Jest to coś, co potrafi dawać ogromną satysfakcję. Dlatego też ogromną satysfakcję grają graczom gry detektywistyczne, które rzucają im pod nogi niezliczoną ilość tajemnic do odkrycia. Przez lata na rynku pojawiło się mnóstwo gier tego typu, ale które są warte wypróbowania? Przedstawiamy kilka propozycji, które na pewno się Wam spodobają.

Oto nasza lista najlepszych gier detektywistycznych na PC. Dajcie znać, czego w niej Waszym zdaniem brakuje. Kto wie, może na podstawie Waszych sugestii utworzymy drugą część artykułu. Miłej lektury!

L.A. Noire

Lenovo Legion

Rzecz jasna, tego tytułu nie mogło zabraknąć na naszej liście. Ten wyróżniający się na tle innych gier Rockstara sandboks zabiera nas do opanowanego przez korupcję i handel narkotykami Los Angeles z lat 40. XX wieku, gdzie wcielamy się w Cole’a Phelpsa, weterana II wojny światowej, który wstąpił w szeregi policji. W ramach rozgrywki śledzimy jego policyjną karierę – od pracy w drogówce aż do detektywa i realizujemy kolejne, coraz ważniejsze zadania i śledztwa. My, gracze, musimy poruszać się po dużym świecie gry, szukając dowodów, świadków, i nie tylko. Czekają nas również bowiem strzelaniny oraz przesłuchania. Przypomnijmy, że L.A. Noire otrzymało już swoją zremasterowaną wersję oraz wersję VR. To co szczególnie powinno Was w tym tytule zachwycić to mimika twarzy bohaterów, stworzona przy użyciu niezwykle zaawansowanej technologii motion capture.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: