Najciekawsze premiery gier - maj 2019

Najciekawsze premiery gier - maj 2019

Maj nie rozpieści graczy jeśli chodzi o premiery gier AAA. Mimo to w naszym zestawieniu majowych premier gier udało się nam zebrać dziesięć tytułów, które zasługują na Waszą uwagę. W co zagrać w maju? Przeczytajcie, a będzie na bieżąco z wszystkimi najważniejszymi debiutami!

Dajcie znać w komentarzach, na którą z premier gier w kwietniu czekacie najbardziej? Zapraszamy do głosowania na oficjalnym fanpage'u Lenovo Legion Polska w serwisie Facebook!

A Plague Tale: Innocence (PC/PS4/XONE)

Gatunek: TPP, akcja, przygodowa

Data premiery: 14 maja

Prosimy o więcej takich przygodówek! Osadzona w opanowanej przez epidemię dżumy XIV-wiecznej Francji produkcja Asobo Studio pozwoli Wam zapoznać się z historią dziewczyny imieniem Amicia i jej 5-letniego brata Hugo. Dzieci wyruszają w pełną niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu zaginionej matki. Gracze sterują poczynaniami Amici z perspektywy trzeciej osoby, podczas gdy za ruch Hugo odpowiada sztuczna inteligencja. Obie postaci muszą współpracować, by rozwiązywać liczne zagadki. Umiejętności rodzeństwa wzajemnie się uzupełniają. Elementy gry przygodowej mieszają się tutaj z nietypowymi sekwencjami skradanymi. Intuicja nakazywałaby chować się przed wzrokiem inkwizytorów w mroku, ale tam czyhają szczury roznoszące czarną śmierć.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: