Najlepsze mody do Sekiro: Shadows Die Twice

Najlepsze mody do Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice to bez dwóch zdań jedna z najlepszych i najwyżej ocenianych gier ostatnich lat. Jeśli uważacie, że tego wymagającego action RPG nie da się uczynić jeszcze lepszym, jesteście w błędzie. Przedstawiamy najlepsze mody do Sekiro: Shadows Die Twice, które pomogą Wam czerpać jeszcze większą przyjemność z zabawy.

Jak instalować mody do Sekiro?

Przede wszystkim, powinniście założyć konto w serwisie z modami www.nexusmods.com. Bez obaw, przyda Wam się ono do naprawdę wielu gier. Po stworzeniu konta pobierzcie Sekiro Mod Engine. Prawdopodobnie potrzebować go będziecie do instalacji większości ciekawych modów, ale warto je mieć też choćby dlatego, że... przyspiesza ono proces wczytywania się gry. W jaki sposób? Pomija długo wyświetlające się logotypy na ekranie ładowania gry.

Po pobraniu Sekiro Mod Engine wypakujcie plik do folderu głównego z grą, a następnie utwórzcie w nim folder o nazwie mods "mods". Kolejne mody instalujcie wchodząc na linki z tego artykuły lub wyszukując je na stronie http://www.nexusmods.com/sekiro/mods.

Po pobraniu moda na dysk twardy komputera wystarczy umieścić go w folderze "mod", wykonując dalsze czynności zgodnie z instrukcją specyficzną dla danej modyfikacji. To tyle!

Najlepsze mody do Sekiro: Shadow Die Twice znajdziecie na kolejnych stronach naszego artykułu. Miłej lektury!

Opublikowano przez: Mały77
Następna strona
Spis treści: