Najciekawsze premiery gier - czerwiec 2019

Najciekawsze premiery gier - czerwiec 2019

Dobre wieści! W czerwcu zaczynają się wakacje, więc wielu z Was będzie miało mnóstwo czasu na ogrywanie wszystkich "zaległości". Być może zdecydujecie się na zakup któreś z nowych gier? Oto najciekawsze z gier debiutujących w czerwcu. Wśród nich nie brakuje propozycji dla dojrzałych graczy, którzy z sentymentem wspominają minione czasy.

Na którą z prezentowanych gier w czerwcu czekacie najbardziej? Głosujcie na oficjalnym fanpage'u Lenovo Legion Polska w serwisie Facebook!

Kangurek Kao: Runda 2 (PC)

Lenovo Legion

Gatunek: platformówka

Data premiery: 1 czerwca

Ten miesiąc to miesiąc remake'ów i portów - aż trzy tego rodzaju produkcje znajdują się w naszym zestawieniu. Kangurek Kao: Runda 2 to kontynuacja niskobudżetowej platformówki z 2000 roku, która zdobyła serca dziesiątek tysięcy Polaków. Wydania pierwotnie w 2003 roku, teraz trafia na platformę Steam, aby wywołać nostalgię u starszych odbiorców, a młodszym pokazać w co grano 16 lat temu. Kangurek Kao: Runda 2 pomimo nieco archaicznej jak na obecne czasy oprawy graficznej nie stracił ani trochę na grywalności. Kolorowy świat, gameplay pozbawiony przemocy oraz zróżnicowane mapy sprawiają, że żółty kangur bawi jak przed laty.

Opublikowano przez: Mały77
Następna strona
Spis treści: