Bethesda

Doom Eternal

Podczas swojej konferencji Betesda podzieliła się między innymi datą premiery gry Doom Eternal oraz jej nowym zwiastunem. Produkcja zadebiutuje 22 listopada tego roku na PlayStation 4, Xboxach One, Nintendo Switch oraz pecetach. Zapowiada się naprawdę soczyście!

Fallout 76

Ta niechlubna gra ze stajni Bethesdy powoli się rozwija i może kiedyś w końcu wstanie z kolan. Bethesda pokazała na materiale wideo, jaki nowości wkrótce do niej trafią. Jedna z nich to tryb battle royale.

Deathloop

Ta zaprezentowana na konferencji Bethesdy gra Deathloop to w przeciwieństwie do innych zupełna nowość. Jest to „innowacyjna gra akcji” studia Arkane znanego między innymi z serii Dishonored, która ma stawiać na widok FPP.

Wolfenstein: Youngblood

Dziwne byłoby, gdyby swoich kilku minut na konferencji Bethesdy nie miał Wolfenstein: Youngblood. Gra otrzymała nowy zwiastun, w którym pojawiły się jej główne bohaterki – bliźniacze córki B.J. Blazkowicza.

Commander Keen

Pamiętacie serię kultowych platformówek Commander Keen? Okazuje się, że Bethesda chce wydać jej remake, przeznaczony na urządzenia mobilne.

Ghostwire: Tokyo

Inną nowością pokazaną na konferencji Bethesdy jest gra Ghostwire: tokyo studia odpowiedzialnego za serię The Evil Within – Tango Gameworks. Trafimy w niej do tytułowej japońskiej stolicy, po której panoszą się demony.

The Elder Scrolls: Blades

Mobilne The Elder Scrolls: Blades trafi na kolejną platformę. Tym razem mogą spodziewać się jej posiadacze Nintendo Switch. Premierę zaplanowano na jesień tego roku.

Opublikowano przez: Czarny
Poprzednia strona Następna strona
Spis treści: