E3 2019: Najciekawsze zwiastuny z konferencji PC Gaming Show, Ubisoftu i Square Enix

E3 2019: Najciekawsze zwiastuny z konferencji PC Gaming Show, Ubisoftu i Square Enix

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję zapowiedzi gier oraz gamingowych usług prosto z E3 2019. Zobaczcie, co zaprezentowano podczas konferencji PC Gaming Show, Ubisoftu oraz Square Enix.

PC GAMING SHOW

Chivalry 2

W ramach konferencji PC Gaming Show oficjalnie zapowiedziano Chivalry 2. Kontynuacja popularnego Chivarly: Medieval Warfare będzie miała swoją premierę na początku 2020 roku.

Age of Wonders: Planetfall

Age of Wonders: Planetfall, które zadebiutuje już 6 sierpnia, otrzymało kolejny zwiastun. Pokazuje on między innymi niektóre z jednostek w grze.

Zombie Army 4: Dead War

Powstaje kolejna część serii Zobie Armie. Rzecz jasna, Zombie Armie 4: Dead War będzie produkcją twórców Sniper Elite 4.

Griftlands

Bitewna karcianka od producentów Oxygen Not Included zadebiutuje we Wczesnym dostępie w Epic Games Store już 11 lipca. Oto jej nowy zwiastun

Song of Conquest

Cóż, jeśli lubicie serię Heroes of Might & Magic, na ten tytuł powinniście czekać z niecierpliwością. Zobaczcie zwiastun przygodowej strategii, która mocno do niej nawiązuje.

Planet Zoo

Planet Zoo pojawi się na rynku już 5 listopada. Jest to produkcja, która również doczekała się nowego zwiastuna.

Shenmue 3

W przeciwieństwie do poprzednich gier, Shenmue 3 otrzymało na konferencji PC Gaming Show nowy zapis z rozgrywki. Ten sugeruje, że tytuł będzie „ekskluziwem” w Epic Games Store. Szkoda.

Vermintide 2

W tym tytule od studia Fatshark ma pojawić się kolejny tryb gry. Będzie to tryb PvP, w którym zmierzą się dwie czteroosobowe drużyny.

Maneater

Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek miała okazję zagrać w grę, która kiedykolwiek pozwoliła mi na wcielenie się w… rekina. Właśnie coś takiego ma zaoferować Maneater.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: