Square Enix

Final Fantasy VII Remake

Na konferencji Square Enix zobaczyliśmy obszerny zapis z rozgrywki w remake’u Final Fantasy VII. Cóż, gra prezentuje się coraz lepiej.

Outriders

Outriders to kolejna gra polskiego studia pokazana na E3. Jest to produkcja studia People Can Fly znanego z Bulletstorma. Ma ona być strzelanką z dość mrocznym klimatem. Premiera przewidywana jest na razie na lato 2020 roku.

Marvel’s Avengers: A-Day

Square Enix zapowiedziało na swojej konferencji grę Marvel’s Avengers: A-Day, w której zagramy jako Kapitan Ameryka, Thor, Iron Man czy Czarna Wdowa. Po premierze, wyznaczonej na 15 maja 2020 roku, do produkcji mają trafiać jednak także inni bohaterowie.

Final Fantasy VIII Remastered

W tym roku na rynek trafi także zremasterowana wersja Final Fantasy VIII. Zaoferuje ona odświeżoną oprawę graficzną oraz dodatkowe opcje przyspieszające i ułatwiające zabawę, a także obsługę osiągnięć.

Final Fantasy XIV: Shadowbringers

Dzięki konferencji poznaliśmy również tytuł trzeciego i finalnego dużego dodatku do Final Fantasy XIV. Shadowbringers pojawi się 2 lipca i na komputerach osobistych, i na PlayStation 4.

Kingdom Hearts III Re: Mind

Swój pierwszy zwiastun otrzymało nadchodzące fabularne rozszerzenie do Kingdom Hearts III. Dodatek zadebiutuje zimą tego roku.

BONUS

Podczas internetowej konferencji Kinda Funny Games Showcase zapowiedziano kontynuację serii Stronghold – grę Twierdza: Władcy.

Opublikowano przez: Anna
Poprzednia strona
Spis treści: