Ubisoft

Assassin’s Creed Odyssey

Ostatnia odsłona Assassin’s Creed otrzyma wkrótce narzędzie pozwalające na tworzenie własnych zawartości do gry – Story Creator Mode. Oto poświęcony mu materiał wideo:

Watch Dogs Legion

Kolejne Watch Dogs nareszcie zostało oficjalnie zapowiedziane! Na start Ubisoft pokazał i zwiastun gry i jej gameplay.

Rainbow Six Siege

W Rainbow Six Siege startuje nowa operacja. Phantom Sight, bo tak brzmi jej nazwa, została zaprezentowana na krótkim zwiastunie.

Ghost Recon Breakpoint

Nowego trailera doczekało się również Ghost Recon Breakpoint, które ma mieć premierę 4 października.

Rainbow Six Quarantine

Wygląda na to, że cykl Rainbow Six będzie miał niedługo kolejną część. Rainbow Six Quarantine ma być kooperacyjną strzelanką PvE, w którym stawimy czoła… zombiakom? Oceńcie sami.

UPLAY+

Wkrótce Ubisoft będzie dysponował własną abonamentową usługą. UPLAY+ będzie działać od 3 września, oferując dostęp do biblioteki ponad stu gier za 14,99 euro miesięcznie.

Roller Champions

Roller Champions to zupełnie nowa marka spod szyldu Ubisoftu. Jak wskazuje tytuł gry, będziemy w niej jeździć na wrotkach. Produkcja ma opierać się na modelu free-to-play.

Gods & Monsters

Kolejną nowością od Ubisoftu jest Gods & Monsters – gra czerpiąca garściami z greckiej mitologii. Jej premiera odbędzie się 25 lutego 2020 roku.

The Division 2

Oczywiście, na konferencji Ubisoftu nie mogło zabraknąć The Division 2. Firma zapowiedziała nową zawartość, w która wkrótce trafi do gry.

Opublikowano przez: Anna
Poprzednia strona Następna strona
Spis treści: