Najciekawsze premiery gier - lipiec 2019

Najciekawsze premiery gier - lipiec 2019

Wakacje w pełni. Jak co miesiąc postanowiliśmy sprawdzić, którymi premierami gier warto się zainteresować. W lipcu wybraliśmy dla Was osiem pozycji, które mogą Wam zapewnić rozgrywkę na kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt godzin. Ostrzegamy: trwa wakacyjna posucha i próżno tu szukać wielkich przebojów... no, może za wyjątkiem dwóch propozycji.

Final Fantasy XIV: Shadowbringers (PC/PS4)

Lenovo Legion

Gatunek: RPG, TPP

Data premiery: 2 lipca

Zaczynamy od jednego z dwóch DLC w dzisiejszym zestawieniu. Wiemy, wiemy, gracze nie lubią DLC, ale Shadowbringers jest już trzecim naprawdę dużym rozszerzeniem do Final Fantasy XIV, a dwa poprzednie cieszyły się naprawdę dużym uznaniem graczy. Final Fantasy XIV: Shadowbringers to dalszy ciąg wątków z rozszerzeń Stormblood oraz Heavensward. Poruszony zostaje między innymi problem konfliktu z Imperium Gaerleańskim.

DLC wprowadza dwie sporych rozmiarów nowe lokacje oraz dwie klasy postaci. Nie zabrakło nowych przedmiotów, broni oraz rzecz jasna oponentów. Intrygującym novum jest system Trust wzięty żywcem z Final Fantasy XI, który daje możliwość rekrutowania NPCów. Nowość stanowi również możliwość ponownego przejścia gry w trybie New Game+ uprzednio stworzoną postacią.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: