Najlepsze addony do World of Warcraft Classic

Najlepsze addony do World of Warcraft Classic

Chociaż World of Warcraft Classic zadebiutował zaledwie miesiąc temu, już pojawiło się naprawdę mnóstwo ciekawych addonów z których można korzystać w grze, nie odbierając jej nostalgicznego klimatu, a jednocześnie co nieco ułatwiając sobie życie. Jeżeli dopiero co zapoznaliście się z World of Wacraft Classic, być może trudno Wam się wśród nich odnaleźć. Z tego powodu stworzyliśmy listę najlepszych naszym zdaniem addonów, które warto pobrać i zainstalować. Zapraszamy do lektury!

Jak zainstalować addony do World od Warcraft Classic?

Zanim przejdziemy do samej listy addonów, najpierw musimy koniecznie Wam wyjaśnić, jak takie dodatki do World of Warcraft Classic instalować. Otóż, najłatwiejszym sposobem na instalowanie addonów jest pobranie aplikacji Twitch, która dysponuje wbudowaną bazą addonów z serwisu Curse Forge. Po zainstalowaniu tej aplikacji wystarczy zalogować się w niej, przejść do zakładki mody, wybrać grę World of Warcraft, z pomocą wyszukiwarki lub ręcznie odnaleźć pożądany addon i kliknąć w przycisk „zainstaluj”.

Ręczne instalowanie addonów polega na wypakowywaniu ich plików, pobranych na przykład ze strony Curse Forge, do folderu AddOns w miejscu instalacji gry ( przykładowa ścieżka: dysk lokalny C:/Pliki programów (x86)/World of Warcraft/_classic_/Interface/AddOns.

Pamiętajcie, aby addony regularnie aktualizować. W innym wypadku gra może stać się niestabilna. Jeżeli instalowaliście addony ręcznie, musicie ręcznie pobierać aktualizowane pliki. Aplikacja Twitch pozwala na aktualizowanie swoich addonów przyciskiem „Aktualizuj”.

Skoro już wiecie, jak instalować addony do World of Warcraft Classic, pora przybliżyć Wam te najbardziej interesujące z nich.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: