Macie mało czasu na granie? Oto gry stworzone dla Was (część 2)

Macie mało czasu na granie? Oto gry stworzone dla Was (część 2)

Jeśli uwielbiacie gry, a macie coraz mniej czasu na wirtualną rozgrywkę w związku z obowiązkami, mamy dobre wieści. Powracamy z kolejną odsłoną zestawienia, w którym prezentujemy najlepsze gry dla osób, które są wiecznie zabiegane.

Osoby niemające zbyt wiele czasu na granie powinny wybierać wyłącznie tytuły najlepszej jakości. Na rynku istnieje garść dobrych gier, które ukończyć można nawet w 2-3 godziny. Nie zapomnieliśmy o takich propozycjach, ale postanowiliśmy zaproponować także gry, przed którymi spędzić można dużo więcej czasu. Ich konstrukcja pozwala "zagrać partyjkę" i powrócić do swoich codziennych obowiązków - o ile oczywiście nie wessą Was jak bagno...

Jeśli po przeczytaniu niniejszego zestawienia odczuwacie niedosyt, zapraszamy do lektury pierwszej części jego części, którą opublikowaliśmy pod koniec sierpnia.

1. Life is Strange

Lenovo Legion

Czy gra, na ukończenie której potrzeba co najmniej kilkunastu godzin powinna pojawić się na tej liście? Jak najbardziej, bowiem rozgrywka w Life is Strange pozwala wejść do gry i po odbyciu kilku czynności z niej wyjść. Life is Strange to w naszym odczuciu jedna z najlepszych i najpiękniejszych gier komputerowych wszechczasów. Historia nastoletniej Max, jej przyjaciółki Chloe i wydarzeń w Blackwell pobudza wyobraźnię, a momentami wywołuje napływ łez do oczu.

Ta wzruszająca gra, w której pierwsze skrzypce gra manipulacja czasem daje graczowi dowolność w kształtowaniu losów jej bohaterów. Life is Strange jest pewnego rodzaju doświadczeniem, które zostawia w psychice piętno na zawsze. Grając w ten tytuł z pewnością odkryjecie niezliczone pokłady dobrej muzyki, przy której zechcecie się relaksować w trakcie długich jesiennych i zimowych wieczorów.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: