TOP 10: Najlepsze gry 2019 roku

TOP 10: Najlepsze gry 2019 roku

Jako że rok 2019 powoli dobiega ku końcowi, nadszedł czas jego podsumowań. My postanowiliśmy podsumować go, publikując listę najlepszych naszym zdaniem gier, jakie się w nim pojawiły. Sprawdźcie zatem 10 tytułów, które w tym roku zdecydowanie wyróżniały się na tle innych produkcji. Rzecz jasna, wiele z nich dla Was zrecenzowaliśmy. Zatem zapraszamy do lektury!

Aha, jeszcze jedno! W komentarzach koniecznie podzielcie się tym, jakie Waszym zdaniem gry w tym roku były najlepsze. Z miłą chęcią poznamy Wasze opinie.

Metro Exodus

Lenovo Legion

Opinie osób, które miały do tej pory możliwość zagrania w Metro Exodus są jednoznaczne: ta gra to prawdziwy przebój. Otwarty świat gry jest nie tylko ogromny, ale także fenomenalnie zaprojektowany. Oprawa graficzna wgniata w fotel, a zamieszkujące zniszczoną Rosję bestie są doprawdy przerażające. Jednoosobowa rozgrywka jest wyniesiona na najwyższy poziom, klimat wylewa się z ekranu, a fabuła zdecydowanie wciąga. Rzecz jasna, nie można zapominać, że Metro Exodus jest jednym z niewielu tytułów, który wspiera Ray Traycing, co jest świetną wiadomością dla posiadaczy kart RTX. Cóż, ta gra to jedna z naszych ulubionych produkcji ostatnich lat.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: