TOP 10: Gry, w które warto zagrać w ferie zimowe w 2020 roku

TOP 10: Gry, w które warto zagrać w ferie zimowe w 2020 roku

W niektórych województwach ferie zimowe już trwają, a w kolejnych już wkrótce się zaczną. Oznacza to, że teraz macie mnóstwo czasu na wypróbowanie niezliczonych gier, które zadebiutowały na rynku w ostatnich miesiącach i jeszcze wcześniej (o ile należycie do grona osób, których ferie dotyczą). W końcu, zima nam nie sprzyja, a więc stoki są nie ośnieżone. Skoro nie można się na nie wybrać i pojeździć na nartach i desce, dlaczego by nie odpocząć w zaciszu własnego domu i w towarzystwie komputera.

W niniejszym artykule postanowiliśmy zaproponować Wam listę tytułów, które warto wypróbować, wykorzystując wolny czas, który oferują ferie. Dajcie znać w komentarzach, po które z nich macie zamiera sięgnąć. Nie przedłużając, zapraszamy do lektury!

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Lenovo Legion

Może Wiedźmin 3 ma już ładnych kilka lat, ale tak w zasadzie jakie to ma znaczenie? Nawet jeśli wcześniej go przeszliście, warto zrobić to ponownie, przypominając sobie jak genialnie zbudowano jego świat. Potrzebujecie dodatkowego urozmaicenia rozgrywki? W takim razie sięgnijcie po mody, które zaproponowaliśmy w zestawieniu w pierwszej połowie stycznia. Co ciekawe, w ostatnim czasie w Wiedźmina 3 grało więcej osób niż w dniu jego premiery. To rzecz jasna za sprawą serialu Netfliksa, który stał się prawdziwym fenomenem.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: