TOP 8: Gry z konsol, w które chcielibyśmy zagrać na PCtach

TOP 8: Gry z konsol, w które chcielibyśmy zagrać na PCtach

Na komputery osobiste każdego roku tworzone są tysiące różnych gier. Pomimo tak wielkiego wyboru miłośnicy PCtów często tęskno spoglądają w stronę exclusive'ów z konsol. W które gry wydawane wyłącznie z myślą o konsolach chcielibyśmy zagrać najmocniej?

Co jest lepsze, konsole czy może komputery osobiste? Odpowiedź jest bardzo prosta: obie te platformy do gier doskonale się uzupełniają i nie ma najmniejszego sensu z tym polemizować! Pececiarze mają do dyspozycji często ogromną moc obliczeniową swoich maszyn, ale konsolowcy mają w zanadrzu wiele świetnych, ekskluzywnych tytułów, o której użytkownicy komputerów osobistych mogą tylko pomarzyć. Szansa na ujrzenie większości z nich na PCtach jest minimalna, ale... czasem może wydarzyć się jakiś cud.

Oczywiście w wiele gier z PlayStation 4 można zagrać na komputerze dzięki PlayStation NOW, o ile tylko skorzystacie z naszego poradnika i zastosujecie pewien drobny fortel. To jednak tylko pewna namiastka tego, jak gry z PlayStation 4 mogłyby działać i wyglądać, gdyby wydano je z myślą o systemie Windows.

Oto zestawienie najlepszych naszym zdaniem gier konsolowych obecnej generacji, które nie zadebiutowały na komputerach osobistych. Poza Horizon Zero Dawn nie wiemy czy którakolwiek z nich kiedykolwiek zadebiutuje na PCtach. A w jakie gry z konsol wy chcielibyście zagrać na swoich komputerach?

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: