Top 5: Najlepsze gry indie (część 3.)

Top 5: Najlepsze gry indie (część 3.)

Na rynku dostępnych jest tyle świetnych gier indie, że dwa artykuły nie wystarczyły, by przybliżyć Wam je wszystkie. Zapraszamy Was do lektury kolejnej części serii tekstów poświęconych właśnie nim.

Jeśli na naszej liście nie znajdziecie Waszego ulubionego tytułu, nie złośćcie się z tego powodu. Być może pojawi się on w kolejnej części cyklu, bowiem taka zdecydowanie swego czasu powstanie.

Ori and the Blind Forest

Lenovo Legion

Ta platformówka była wielokrotnie nagradzana za wiele swoich aspektów, chociażby animację czy oprawę graficzną. Konkurowała ona nawet o miano najlepszej gry 2016 roku. Nic dziwnego, bowiem w Ori and the Blind Forest naprawdę jest na czym zawiesić oko. Poza tym, produkcja oferuje cudowną muzykę, idealnie wyważony poziom trudności oraz ciekawą historię. Cóż, nie bez powodu łzy napływają do oczu już od oglądania samego zwiastuna omawianej produkcji. Do tego dochodzi bardzo dobre sterowanie. Oczywiście, na uwagę zasługuje też świetna kontynuacja gry, która doczekała się premiery w marcu bieżącego roku. Jej nazwa to Ori and the Will of the Wisps.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: