Minecraft Java – najlepsze customowe światy

Minecraft Java – najlepsze customowe światy

Minecraft to gra, w której można stworzyć dosłownie wszystko to, co przyjdzie do głowy – nie tylko własne domy i inne budynki, całe miasta czy mechanizmy, ale również całe światy. Na przestrzeni lat gracze stworzyli i udostępnili całe mnóstwo takich światów, wpisujących się w różne kategorie – od survivalowych, przez przygodowe, aż po takie, które istnieją tylko po to, aby je podziwiać. W niniejszym artykule postanowiliśmy przedstawić Wam co nieco najlepszych spośród tych, które opracowano z myślą o Minecrafcie w wydaniu Java.

Wasz ulubiony świat nie znalazł się w zestawieniu? Spokojnie, istnieje spore prawdopodobieństwo, że w przyszłości doczeka się ono drugiej części. W końcu do Minecrafta można pobrać niezliczona ilość customowych map.

Witchcraft and Wizardry

Lenovo Legion

Wersja gry: 1.16 – 16.4

Jeżeli marzycie o odwiedzeniu Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, mamy dla Was świetną wiadomość. Witchcraft and Wizardry to stworzony w Minecrafcie customowy świat, który Wam na to pozwoli. Co jednak ciekawe, dzięki niemu nie tylko zwiedzicie miejsce, w którym Harry Potter spędził kilka ładnych lat, ale również doświadczycie przygody, w ramach której zrealizujecie przeróżne zadania, rozwiążecie zagadki i zobaczycie co nieco znajomych twarzy. W tym świecie zabawę zaczniecie na ulicy Pokątnej, gdzie zakupicie swoje szkolne wyposażenie, a następnie wyruszycie do Hogwartu, gdzie zostanie przydzieleni do jednego z czterech domów. Potem czeka Was rzecz jasna uczęszczania na zajęcia.

Witchcraft and Wizardry – pobierz

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: