TOP 10 – najlepsze gry do kooperacji na PC w 2021 roku

TOP 10 – najlepsze gry do kooperacji na PC w 2021 roku

Cóż, ileż można grać w gry samemu. Czasem po prostu przychodzi ochota na to, by zagrać w coś z kimś innym – jeśli to możliwe, siedząc na jednej kanapie. Ale po jaki tytuł wtedy sięgnąć? Przedstawiamy Wam listę najlepszych gier oferujących możliwość kooperacji, w które warto zagrać w 2021 roku.

W naszym zestawieniu staraliśmy się umieścić tylko te tytuły, które cieszą się dużym uznaniem wśród graczy. Jakie produkcje byście do niej dodali? Zapraszamy do lektury

Valheim

Lenovo Legion

Valheim to jedna z nowszych gier spośród tych, które trafiły na naszą listę. Wcielamy się w niej w wikingów, po czym trafiamy do tytułowego świata Valheim (na marginesie warto dodać, że jest to dziesiąty świat, który nie był obecny w skandynawskiej kosmologii). Chcąc zasłużyć sobie na wieczną chwałę i miejsce w Valhalli, jak na prawdziwego wojownika przystało, musimy przetrwać w tej krainie i stawić czoła zamieszkującym ją bestiom. Rzecz jasna, w Valheim możemy grać samemu, ale warto zaprosić na serwer znajomego lub kilku znajomych, aby czerpać z tej produkcji jeszcze więcej satysfakcji. W końcu, razem łatwiej będzie zbudować bezpieczną osadę, zadbać o dostatek poszczególnych dóbr, i nie tylko. Uwaga, Valheim niesamowicie wciąga – 2 godziny mijają w nim niczym 5 minut. Przykład tej gry pokazuje, że rozgrywka ma większe znaczenie niż oprawa graficzna.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: