Gry z najdłuższymi i najbardziej irytującymi ekranami ładowania

Gry z najdłuższymi i najbardziej irytującymi ekranami ładowania

Niestety, mimo upływu wielu lat od powstania pierwszego komputera i pierwszej gry, ekrany ładowania wciąż są w grach zjawiskiem bardzo często spotykanym. Na szczęście, w zdecydowanej większości przypadków są one bardzo krótkie, przez co nie przeszkadzają w odbiorze produkcji, nad którą w pocie czoła pracowała cała grupa deweloperów. Zdarzają się tez jednak takie gry, w których ekrany ładowania po prostu psują dobrą zabawę i sprawiają, że odechciewa się spędzać przy nich czas.

W niniejszym artykule przytoczymy właśnie te produkcje, które posiadają absolutnie najdłuższe, najbardziej irytujące ekrany ładowania. Jeśli Waszym zdaniem jakikolwiek tytuł pominęliśmy, dajcie znać w komentarzach.

GTA Online

Lenovo Legion

Niestety, do dziś GTA online ładuje się niesamowicie długo, nawet do kilkunastu minut. Dlaczego tak jest? To pytanie zapewne zadaje sobie niejeden gracz. Głównym winowajcą w tej kwestii jest system P2P (peer to peer), który sprawia, że wszystkie połączenia między graczami realizowane są bezpośrednio między klientami gry, a nie za pośrednictwem serwerów Rockstara. Ma to też związek z dużym rozmiarem gry. Posiadanie szybszego łącza internetowego niewiele w tej kwestii pomaga, tak jak posiadanie dysku SSD. Wygląda zatem na to, że z problemem ekranów ładowania w GTA Online należy się po prostu pogodzić.

Opublikowano przez: Anna
Następna strona
Spis treści: